Wakacje 2015 + Obywatelstwo

Hej,
piszę do was aby trochę wytłumaczyć moją wakacyjną nieobecność i zapowiedzieć kolejną… Więc, dlaczego na wakacje było mnie tak mało na blogu? Skupiłam się na pracy i na wyjazdach. Każdy wolny weekend poświęciłam na kempingowanie 🙂 Odwiedziliśmy z chłopakiem kilka parków prowincjonalnych w Ontario: relacja foto i wideo na pewno będzie na blogu! Wybieramy się ostatni raz pod namioty na początku września, wtedy będę wszystko montować.

flag

Kolejna rzecz to… dużo nauki. Tak, dobrze czytacie – dużo nauki w wakacje. Jakiej dokładnie nauki? Musiałam uczyć się na temat Kanady: polityki, histori, zwyczajów, praw i obowiązków obywateli i tak dalej. Dlaczego? Ponieważ 12 sierpnia zdawałam egzamin na obywatelstwo. 19/20 punktów! A tak się stresowałam 😀 Teraz muszę tylko poczekać na przysięgę za 2-3 miesiące i oficjalnie będę mieć Polski i Kanadyjski paszport.
bcnwro

No i kolejna rzecz: planowałam wakacje! Otóż w czwartek, 20 sierpnia wylatuję do Europy! Pomysł na wakacje pojawił się około 1,5 miesiąca przed wylotem i tak jakoś szybko zakupiłam bilety a teraz czekam tylko na lot. Stwierdziłam, że nie będzie lepszego czasu w najbliższych trzech latach na wyjazd do Europy gdyż podjęcie trzyletnich studiów zabierze mi trochę gotówki. Tak czy siak planuję być na wakacjach choć raz w roku, ale wiem, że prawdopodobnie będą to bliższe miejsca jak Ameryka Centralna, Karaiby czy Ameryka Południowa.
A za dwa dni wylatuję do Hiszpani i Polski! Co prawda w Barcelonie będę tylko 3 dni, ale mam nadzieję, że zobaczę wszystko co sobie zaplanowałam. No i w poniedziałek lot do Polski gdzie będę 10 dni. Wakacje krótkie, ale 8 września zaczyna się szkoła więc trzeba wracać.
Screenshot_2015-08-18-10-30-35
Z okazji wyjazdu zapraszam was na mój snapchat, będzie dużo relacji z Barcelony i Polski, jeżeli tylko będzie internet! 🙂
Śledźcie mnie również na instagram! Tam też będzie masa zdjęć!

Related Posts

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.