FAT 2016 – Maya Charbin

Zainspirowana nieznanymi miejscami, obiektami oraz doświadczeniami – Maya od zawsze chciała odkrywać nieznane. Projektantka urodziła się w Libanie, od kilku lat jej siedziba to Toronto – jej projekty są odzwierciedleniem międzynarodowych wpływów. Maya opracowała swój unikalny styl “Versatile Silhouettes” (ubrań które można założyć na kilka sposobów) który jest zainspirowany kulturą Japońską.

Maya jest narratorem, a jej projekty przemawiają do publiczności pokazując czarującą i zmienną kobietę która ma silne poczucie kreatywności. Maya cały czas podąża za swoją inspiracją, która zabiera ją w najbardziej nieoczekiwane miejsca, tworząc przy tym modowe opowieści które owiane są nieprawidłościami i niosą wiadomość o silnych moralach i zapomnianych wartościach w innowacyjny, współczesny sposób.

Zanim Maya zaczęła projektować dawała ujście swojej twórczości pracując jako makijażystka w MAC Cosmetics. Nieugięta pasja do mody zaprowadziła matkę dwójki dzieci z powrotem do szkoły, po to aby w końcu spełnić swoje marzenia z dzieciństwa. Po ukończeniu studiów na Esmod International University Group, Maya odebrała aż trzy nagrody. Jej finałowa kolekcja po ukończeniu szkoły została wybrana i zaprezentowana w największym domu towarowym w Bejrucie.

MayaCharbin.com | Twitter | Facebook | Instagram

Poza tym mam kolejną rzecz do wykreślenia na moim Bucket List! Pokaz Mai był pierwszym (poważnym) pokazem który otwierałam! Także po raz kolejny powtarzam sobie – “to, że czegoś nie ma teraz, nie znaczy, że nie zdarzy się nigdy”… bo kiedyś w końcu się uda! :)

IMG_5925

IMG_5934

IMG_5950
Ja i cztery inne modelki po swoim wyjściu musiałyśmy zostać na wybiegu, aby później Maya odwróciła nasze kreacje w taki sposób, aby pokazać ludziom, że jej projekty można nosić na wiele sposobów. Resztę zobaczycie na dole.

IMG_5960

IMG_5965

IMG_5973

IMG_5976

IMG_5980

IMG_5987

IMG_5994

IMG_6004

IMG_6012

IMG_6024

IMG_6033

Na zdjęciach poniżej możecie znów zobaczyć mnie, ale tym razem bez góry jaką miałam na sobie, a rzecz która wcześniej była spódnicą, teraz stała się sukienką.
IMG_6036

IMG_6052

IMG_6070
Maya zmieniająca kreacje modelek na wybiegu.

IMG_6074

IMG_6078

IMG_6082

IMG_6090

IMG_6104

Related Posts

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.