FAT 2016 – Ryan Alexander

RYAN ALEXANDER: FATALISM

Doktryna filozoficzna mówiąca, że przyszłość została już rozstrzygnięta i jesteśmy bezsilni aby cokolwiek zmienić. Luksusowe sukienki koktajlowe i wieczorne suknie pojawiają się na scenie, nowoczesne spojrzenie na niesławną Femme Fatale. Odcienie ciemnego fioleru i bogatych szarości opowiadają tajemniczą i uwodzicielską historię. Ruch oraz kobiecość ewoluują w każdym kroku. Wadliwa bohaterka nie chce odgrywać kolejnej roli której wymaga od niej mainstreamowa społeczność. Pozostaje ostro niezależna, nawet gdy to miałoby doporowadzić ją do samodestrukcji.

Marka Ryan Alexander narodziła się w 2014 roku. Po latach szlifowania swoich umiejętności, Ryan nauczył się jak zaprojektować idealną suknię. Ryan Alexander Inc. zajmuje się projektowaniem i produkcją sukni na zamówienie – tworząc przy tym sezonowe kolekcje, kolekcje na specjalne okazje oraz suknie wieczorowe. Klasyka i elegancja dla profesjonalnej i jednocześnie odważnej kobiety. Od pomysłu do rzeczywistości, Ryan tworzy luksusowe suknie podkreślające nie tylko piękno kobiety, ale również jej doświadczenie.

RyanAlexander.ca | Facebook | Instagram

IMG_7257

IMG_7265

IMG_7269

IMG_7271

IMG_7276

IMG_7281

IMG_7284

IMG_7293
Wybaczcie mój “zdenerwowany” wygląd, ale pokaz odbył się bardzo późno (po 22), był to mój drugi pokaz tego dnia i szósty (na szczęście ostatni) w tym tygodniu. Poza tym soczewki zafundowały mi czerwone oczy… ale tak czy siak – kreacja odwraca uwage od mojej ‘resting bitch face’ :D

IMG_7313

IMG_7324

IMG_7328

IMG_7331

IMG_7344
Saki wyszła z Ryanem na koniec (w momencie gdy projektant błyszczy przez 2 sekundy:) i rzuciła bukiet w strone ludzi którzy oglądali pokaz.

IMG_7347

Related Posts

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.