Sesja po sesji – Smokey Eye

Hello!
Dodaję wpis bardzo szybko, ponieważ dziś jest jedyny dzień w obecnym tygodniu kiedy mam jakiś czas! Od jutra zaczyna sie FAT, czyli Fashion Art Toronto, w którym będę szła w ciągu wszystkim pięciu dni – od wtorku do soboty. Także rano czeka mnie normalna praca, a po południu wybieg. A w niedziele po pracy jadę prosto do Stanów na koncert The All-American Rejects! Tydzień pełen wrażeń, na pewno będę mieć dużo zdjęć i spróbuję nakręcić jakiś materiał video z backstage jak tylko organizatorka nie będzie miała nic przeciwko :)

Zostawiam was w modowym nastroju ze zdjęciami wykonanymi przez mojego Arkadiusza. Kiedyś tam miałam jakąś sesję zdjęciową i po powrocie do domu natchnęło nas na extra zdjęcia wykorzystując już obecny makijaż i włosy. Użyliśmy słabego oświetlenia, więc niektóre ze zdjęć są trochę nieostre. Poza tym fryzura się zaczęła rozwalać a makijaż rozmazywać… ale cóż, myślę, że zdjęcia i tak nieźle wyglądają :)

IMG_5503

IMG_5491

IMG_5483

IMG_5495

IMG_5540

IMG_5558

IMG_5561

IMG_5566

IMG_5568

IMG_5579

Related Posts
  • Lubie takie ostre makijaże u kogoś sama chyba głupio bym się w takim czuła :)

    • ja sama tez sie tak nie maluje :) poza tym przy moim typie urody trudno jest uzyskac cos co wyglada zadowalajaco (wielkie fioletowe since pod oczami), ale jak widac tutaj dziewczyna ktora mnie malowala sprostala zadaniu :)

  • SmokeEye zawsze świetnie sprawdza się ciemnych klubach. Poza tym u Ciebie wyszedł on świetnie :) Ja niestety zawsze wyglądam przeciętnie w takiej opcji

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.