Zmiany… za niedługo

Follow my blog with Bloglovin and Google+

Cześć, witam

Zmiany się szykuja, duże zmiany :) Przerwa we wpisach spowodowana jest moim małym brakiem czasu i skupieniem się na innym projekcie oraz podjęciem nowej pracy “poza blogowej”.
Czego nowego możecie się spodziewać? Na blogu zawita nowy szablon, domena ulegnie zmianie (nazwa taffydream.net będzie aktualna do sierpnia następnego roku, po tym czasie nie będę jej przdłużać), ale o nazwie dowiecie się w swoim czasie.
Tematyka bloga się nie zmieni, nadal będzie dużo podróży, dokończymy podróż po Kostaryce i Panamie, dodamy zaległe wpisy z tego co widziałam w Kanadzie, z wycieczki na Kube. Dowiecie się o moich marzeniach i planach na przyszłość. Zaktualizuję dział Fashion, uzupełnię poprzednie pokazy. Do działu “uroda” dodam projekty szkolne oraz zawita tam nowa podkategoria “paznokcie”. Dział “food” zostanie prawdpodobnie przeniesiony na osobną podstronę, stworzę tam małą książkę kucharską co będzie wygodniejsze i dla mnie i dla czytelników, bo wszystko pogrupuję ze względu na kuchnię i rodzaj dania. Dział “life” hmm musze się nad nim zastanowić, ale chyba wpisy na temat Toronto tam wylądują, ponieważ jako iż tam mieszkam to chyba nie nadają się do podrózy. :)
I co najważniejsze i mam nadzieję, że dam radę: zostanie dodana nowa główna kategoria: Grafika i Kodowanie! Będe przyjmowała zamówienia na szablony wordpress dla bloggerów (niestety do blogspot nie mam talentu). W planach mam równiez wizytówki, ulotki, bannery itp. Zobaczymy na co pozwoli mi czas.
Możliwe również, że pojawi się anglojęzyczna wersja bloga, ponieważ liczę na zdobycie czytelników z Kanady jako iż tam mieszkam i myślę, że powinnam się tym zainteresować.

Mam nadzieje, że spodoba wam się nowe wydanie bloga, postaram się ukończyć projekt do końca sierpnia!

See you, Ania.

DCIM100GOPRO

Hey guys,
just wanted to let you know lack of updates is caused because of the fact that Im planning on huge changes. I also did not have much time for the blog since I had to focus on some other project and I have changed my job recently.
What can you expect? There’s gonna be a new theme on the blog and Im gonna change the domain name (you’ll be able to access the old domain until August 2015). Also, I am gonna add some more categories. I will still continue on posting travel entries, we’ll finish my trip to Panama and Costa Rica, I will add some more post of what I’ve seen in Canada and from a trip to Cuba. You’ll get to know my dreams and plans for the future. I’ll update “fashion” section (may change the name to ‘modeling’) by adding my previous fashion shows and photoshoots. I’m gonna add my college projects to the “beauty” section, and there’s gonna be new sub-category called “nails”. I’m thinking of moving the “food” section onto separate page to create a cook book where you can browse through recipes by cuisine and the type of dish (such as salad, main dish, pastry etc). I have to re-think section “life”, I’m probably going to post my Toronto-entries there, because Toronto is not travel for me since I live there.
What is more important and I hope I will have the time to pull it: I am adding new category called “Graphics and Coding”! I will be accepting orders for WordPress themes (no blogspot, sorry). If time lets me, I may also be doing business cards, flyers, banners etc. I’m also thinking there’s going to be an english version of my blog, since I live in Canada and I’m hoping to get more readers from Toronto :).

I hope you’ll like the new theme that Im working on!

See you, Ania.

Related Posts
  • Kompletnie nie ogarniam kodowania, więc podziwiam :D

Search stories by typing keyword and hit enter to begin searching.